Neler Yaparız

Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızı, Kısaca Aklınıza Gelen Satmayı Düşündüğünüz Bütün Ev Eşyalarınızı Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz - Satıyoruz.

İkinci El'in Avantajları

İkinci el eşyalar ekonomik anlamda her zaman size kazanç sağlar. Eşyalarınız Yenilediğiniz de eski eşyalarınızdanda kazanç elde edersiniz. Ekonomik olarak müsait değilseniz, sizin için kolay bir çözüm yolu olup ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hakkımızda

10 yıldır güven ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak sizlere hizmet vermekteyiz. Tecrübeli personellerimiz ile nakliye, ikinci el eşya alım satım, spot eşya satımında sizlerin daima yanınızdayız.

> Eşyalarınızın durumuna göre sizlere fiyat teklifimizi sunuyoruz.

> Uygun fiyat 2. El eşya alımlarınız için adresimize bekliyoruz.

> Nakliye & Taşımacılıkta hizmet veriyoruz.

ikinci el eşya sektöründe uzun yılların deneyimi ve müşteri memnuniyeti ile kullanmadığınız eski, yeni, spot veya veya kullanmaktan vazgeçtiğiniz ikinci el eşyaları satabileceğiniz rakamları ve gerekli masrafları baz alarak alabileceğimiz yüksek fiyatlarla alıyoruz. Sizlerinde yeni eşya alımında kullanabileceğiniz bir bütçe oluşturmayı amaçlamaktayız.

Bizimle irtibata geçerek ikinci el eşyalarınızı satabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el eşyalarınız yüksek fiyat ile satmak için bizi aramanız whatsaap üzerinden resim göndermeniz yeterli, 10 senedir hizmet veren firmamızı aramadan 2. el eşyalarınızı satmayın.

İstanbul'a bağlı tüm ilçelerden 2.el eşya alımı yapmaktayız. Sıfır eşyalarınızı satmak, spot eşyalarınızı satmak, eski eşyalarınızı satmak, ikinci el eşyalarınızı satmak artık çok kolay. İstanbul'da 2.el eşya alım ve satımını yapan firmamız 2.el mobilyalarınızı, 2.el koltuk takımlarınızı, 2.el masa sandalye yemek odası takımlarınızı, 2.el yatak odalarınızı, ikinci el beyaz eşyalarınızı ve ikinci el eskitme tüm eşyalarınızı tek bir telefon ile fiyat teklifi alabilir sonrasında mutabık kalındığında adresinize yönlendireceğimiz uzman ekiplerle satabilirsiniz.

Uzun yıllardır ikinci el eşya alım satım sektöründe hizmet vermekte olan firmamız siz değerli İstanbul halkının güvenini kazanarak bu yolda büyümeye devam etmektedir. Firmamızın en büyük referansı yine siz İstanbul halkıdır.

İster beyaz eşya olsun isterseniz elektronik ürünler olsun çalışır durumda olması ve hasarının olmaması yeterlidir. İstanbul ikinci el eşya alan yerler arasında ikinci el eşyalarınıza en iyi teklifi firmamız vermektedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmet vermekten gurur duyar ve tüm İstanbul halkına teşekkürlerimizi sunarız. Firmamız ikinci el eşya, spot eşya alanlar, 2.el mobilya, ikinci el ofis eşyası, ikinci el eşyacılar, 2.el ev eşyası alanlar, ikinci el beyaz eşya, ikinci el televizyon, spot eşya alım satım, ikinci el koltuk takımı, ikinci el eskitme mobilya, ikinci el antika eşyalar, 2.el oymalı mobilya, spotçular olarak hizmet vermektedir.
İkinci El Eşya Spot Sitesi. © 2017 Tasarım : Aykut OTÇU.