Neler Yaparız

Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızı, Kısaca Aklınıza Gelen Satmayı Düşündüğünüz Bütün Ev Eşyalarınızı Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz - Satıyoruz.

İkinci El'in Avantajları

İkinci el eşyalar ekonomik anlamda her zaman size kazanç sağlar. Eşyalarınız Yenilediğiniz de eski eşyalarınızdanda kazanç elde edersiniz. Ekonomik olarak müsait değilseniz, sizin için kolay bir çözüm yolu olup ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bakırköy İkinci El

Bakırköy de oturuyorsunuz ve elinizde kullanmadığınız eski eşyalarınızı satmayımı düşünüyorsunuz? İkinci el kullanılmış eşyaları alan bir yer mi arıyorsunuz? Şuan içerisinde bulunduğunuz site tam ihtiyacınız olan yer. Bakırköyde  İkinci El Spot Firmamız  kapınıza kadar geliyor. Bakırköy de ikinci el eşya olarak satmayı düşündüğünüz tüm eski eşyalarınızı değerinde ve nakite alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey Bakırköy   İkinci El Spot Firmamızın iletişim numarasını aramak. Satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini, dilerseniz Whatsapp üzerinden, Mail olarak yada site üzerinden tıkla teklif al butonunu kullanarak gönderebilirsiniz. En kısa sürede satmayı düşündüğünüz ürünlerin değerindeki fiyatı sizlere iletiriz.

Bakırköy'ün hizmet bölgesinde en dürüst ve samimi firması olan Bakırköy İkinci El Spot olarak bizleri seçmenizden ötürü mutluluk duymaktayız. Aynı mutluluğu bizimle paylaşmanızın gururunuda yaşamaktayız.

Bakırköy İkinci El Spot ister eşya alın, isterseniz satın kazanan siz olacaksınız.
 
Bakırköy İkinci EL Beyaz Eşya Alanlar

Bakırköy 2. EL Beyaz Eşya  Bakırköy İkinci EL Beyaz Eşya

"Bakırköy ikinci el beyaz eşya" Evinizin temel ihtiyacı olan beyaz eşyaları değiştirme zamanınız geldiyse eğer biz Bakırköy İkinci El Spot olarak tüm beyaz eşyalarınızı almaya talibiz. Beyaz eşyaların kullanım ömrü maksimum 6 ila 10 yıl arası değişmektedir. Buna göre Bakırköy İkinci El Spot olarak kesinlikle 4 yılı aşmış ikinci el beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz. Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş, sürekli tamire göndermekten bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almayada bütçeniz yetmiyorsa yine tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşya'da da yardımınıza koşuyoruz. 3 ay ile 4 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz. Bakırköy İkinci El Spot Firması 25 yıllık tecrübesiyle sizlere Bakırköy'de hizmet etmeye daha uzun yıllar devam edecektir.

 
Bakırköy İkinci EL Mobilya Alanlar

Bakırköy 2. EL Mobilya Bakırköy İkinci EL Mobilya Alanlar

Bakırköy'de yaşıyorsunuz ve mobilya'ya ihtiyacınız var. Eski mobilyanız artık kullanılacak durum da değil ise değiştirmenin zamanı da gelmiş demektir. Bakırköy İkinci El Spot Firması sadece kaliteli mobilya alır ve satar. Bizleri diğer ikinci el mobilya alım satım yapanlardan yerlerden ayıran en büyük özelliğimiz sadece temiz, sağlam mobilyaları alıp satmamızdır. Mobilyalarınız 3 ila 5 yılı aşmamış ve hiç bir kusuru olmaması durumunda evinizden alıyoruz. 5 yılı aşmış kullanılmış mobilyaları kesinle almıyoruz. Gezici ekiplerimiz Bakırköy'ün her semtinde hizmet vermektedir.
 
Bakırköy İkinci EL Elektronik Eşya Alanlar

Bakırköy 2. EL Elektronik Eşya Bakırköy İkinci EL Elektronik Eşya Alanlar

Günümüz teknoloji devri olduğu gibi elektronik eşyalar artık lüks olmaktan çıkmış durumdadır. Yeni nesil artık elektronik ve teknoloji ile büyükmektedir. Her gün yenilenen teknolojik ürünlerini takibini yapmakta da zorlanır olduk. Teknoloji hayatımızın bir parçası olduğu gibi çok ta masraflı olmaya başladı. Bu durumda bütçesi yeterli olan vatandaşlarımız yeni bir teknolojik ürün çıkması durumda hemen yenisi alıyor. Orta gelir seviyesindeki vatandaşlarımızın bunları alma gücü olmadığı için ikinci el ürünlere yönelmektedir. Bakırköy İkinci El Spot olarak tüm teknolojik ürünlerinizi kapınızdan nakit alıyoruz.
 
Bakırköy Antika Alanlar

Bakırköy Antikacı Bakırköy Antika Alanlar

Antika konusunda en büyük yapılan yanlış her eski eşyaları antika saymaktır. Bu yanlış. Bir eşya'nın antika olabilmesi için ünlü bir kişi yada tarihsel dönemlere ait olmasıdır. Bir çok antika vardır bunlara örnek olarak; Obje, ipek halı, mobilya, porselen, tablo, avizler, eski kuran-i kerim, hilye-i şerifler, iznik çinisi, osmanlı kıyafeti, tuğralı gümüşler vb. eşyalardır. Antika özelliği taşıyan eşyalar çok nadir bulundukları için değerlidir. Bakırköy Antikacılar yani bizden fiyat almadan değerli olduğunu düşündüğünüz antika eşyalarınızı satmayınız.

İkinci El Eşya Spot Sitesi. © 2017 Tasarım : Aykut OTÇU.